Real_Racing_3-300x168

Android uygulamasına sahipseniz ve Real Racing 3 oyununu oynamayı seviyorsanız fakat yetenek, can, silah, altın veya oyun parası olmadığı için ilerleyemiyorsanız linkte bulacağınız dosyayı indirerek istediğiniz seviyeye daha çabuk ulaşabilirsiniz. Tabii dikkat etmeniz gereken bu hileler online oyunların bazılarında çalısmaktadır, Tek kişilik oyunlarda ise çoğunda işe yarar. Real Racing 3 mobil yarış oyunları için yeni bir standart ayarlar ödüllü franchise – gerçekten iman için deneyimli olmalıdır.

GERÇEK ARABALAR
Ford, Aston Martin, McLaren, Koenigsegg ve Pagani gibi ikonik üreticilerin 100’ün üzerinde yoğun detaylı araçların tekerlek alın ve otantik 22-araba yarışı ızgara üzerinde yeteneklerinizi test – herhangi bir avuçiçi en destansı yarış deneyimi.

GERÇEK TRACKS
Silverstone, Hockenheim, Devre des 24 heures du Mans, Dubai Autodrome ve daha birçok dahil üst dünya yerle birden yapılandırmaları 12 gerçek parça tam bir sanatçısını üzerine lastik yakmak.

GERÇEK KİŞİ
Hazırlanması ile küresel 8 oyuncu, çapraz platform, gerçek zamanlı yarış arkadaşlarınızla ve rakipleri ile tampon tampon alın. Arkadaşlarınız ve rakip değil olduğunda, Zaman Kaydırmalı Multiplayer ™ kendi AI-kontrollü sürümlerini meydan için herhangi bir yarışın içine bırakın.

PREMIER YARIŞ DENEYİMİ
Olağanüstü Real Racing 3 özellikleri araç hasar, tam olarak işleyen dikiz aynası ve gerçekten hd yarış için dinamik yansımaları ayrıntılı. Şimdiye kadar en gelişmiş çapraz platform, sosyal ve rekabetçi yarış topluluğu ile zengin, next-gen oyun keyfini çıkarın. Real Racing 3 tüm sunar ve her güncelleme ile sınırları zorluyor. Her yerde, herkes için kesin yarış deneyimine hoş geldiniz.

Real-Racing-3-Android1-300x187 Real-Racing-3-Android2-300x187 Real-Racing-3-Android3-300x176

Oyun Adı: Real Racing 3
Kategori: Android Oyunları
Oyun Türü: Araba Yarışı, Spor
Dil: Türkçe
Boyut: 47 MB
Geliştirici Firma: EA Mobile

Divider1-300x30

Kurulum
1. “.APK” uzantılı dosyayı cihazınıza kurun
2. Wifi aktif bir şekilde oyunu çalıştırın ve DATA’yı wifi ile indirin
3. Rar içerisindeki “character.doc” dosyasının “android/data/com.ea.games.r3_row/doc/” içerisine atın
3. Oyuna başlayın. 

TABLET VE TELEFON İÇİN

 

Paylaşmak Güzeldir
Public Transport Simulator v1.12.802 Android Hile APK indir Philippine Slam! v2.15 Android APK Hile indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus | Tüm hakları © Felix Themes'e aittir.